İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. _ Hatay
İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. _ Hatay
Şirket İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. 
Adres Yavuz Selım Caddesı No:25/4 Ekrem Köse İşhanı Antaya/HATAY 
Şehir Hatay 
Telefon 0 532 264 59 74 
Telefon - 2  
Fax  
Web http://www.inanticaret.org 
e-mail inan.tic@hotmail.com , info@inanticaret.org 
Faaliyet Konuları Firmamız bir çok ülkeye kuru yemiş, elma ve narenciye türleri başta olmak üzere sebze-meyve ihracatı yapmaktadır. Ayrıca kış aylarında Türkiye~ye karpuz kavun ithalatı yapmaktadır. 
Firma Tanıtımı İnan Ticaret ve Nak. Ltd. Şti. 1994 yılında Ahmet İnan tarafından Türkiye’nin Hatay ilinde kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar çalışma politikasını dürüstlük ve çalışkanlık olarak belirlemiştir. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaya çalışmış ve bu konuda başarıya ulaşıp müşteri memnuniyetini kalıcı hale getirmiştir. Kurulduğu günden bu güne kadar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız, gıda sektörüne yoğunlaşmıştır. Yapmakta olduğumuz işleri kuru yemiş ve sebze-meyve olmak üzere iki ana başlıkta toplamak mümkündür. Firmamız sebze-meyve sektöründe başta elma, portakal, limon ihracatı ve karpuz ithalatı olmak üzere, müşterilerimizin talebine bağlı olarak her türlü meyve ve sebzenin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Kuru yemiş sektöründe ise özellikle leblebi, fındık, kuru kayısı, mahlep, ay çekirdeği ve çam fıstığı ihracatı olmak üzere, müşterilerimizin isteğine göre her türlü kuru yemiş ithalat ve ihracatını yapmaktayız.

Hatay Gıda Tarım Hayvancılık Firmaları

 Teknik Tarım Ticaret Semir Seyfettin - Hatay
 Dms Osman Çubuk - Hatay
 Öz Garipler Gübre Zirai İlaç Gıda Tarım Hayvancılık İnşaat Turizm Nakliye Tekstil Bilgisayar İletişim İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi - Hatay
 Hatay Tarım İl Müdürlüğü - Hatay
 Nalçabasmaz Tarım Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Hatay

Meyvecilik

 kar oto elektrik - Mersin
 Araslar Fidancılık Ltd.Şti. - Erzincan
 KARAMAN ELMA ÜRETICILERI BIRLIGI - Karaman
 ADASTA Tarımsal Ürünler Gıda San. ve Tic A.Ş - İstanbul
 doğaltarım ürünleri tic paketleme - Bursa


tarimziraaat.com © 2008


Sponsorlu Bağlantılar