İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. _ HatayŞirket İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. 
Adres Yavuz Selım Caddesı No:25/4 Ekrem Köse İşhanı Antaya/HATAY 
Şehir Hatay 
Telefon 0 532 264 59 74 
Telefon - 2  
Fax  
Web http://www.inanticaret.org 
e-mail inan.tic@hotmail.com , info@inanticaret.org 
Faaliyet Konuları Firmamız bir çok ülkeye kuru yemiş, elma ve narenciye türleri başta olmak üzere sebze-meyve ihracatı yapmaktadır. Ayrıca kış aylarında Türkiye~ye karpuz kavun ithalatı yapmaktadır. 
Firma Tanıtımı İnan Ticaret ve Nak. Ltd. Şti. 1994 yılında Ahmet İnan tarafından Türkiye’nin Hatay ilinde kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar çalışma politikasını dürüstlük ve çalışkanlık olarak belirlemiştir. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmaya çalışmış ve bu konuda başarıya ulaşıp müşteri memnuniyetini kalıcı hale getirmiştir. Kurulduğu günden bu güne kadar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız, gıda sektörüne yoğunlaşmıştır. Yapmakta olduğumuz işleri kuru yemiş ve sebze-meyve olmak üzere iki ana başlıkta toplamak mümkündür. Firmamız sebze-meyve sektöründe başta elma, portakal, limon ihracatı ve karpuz ithalatı olmak üzere, müşterilerimizin talebine bağlı olarak her türlü meyve ve sebzenin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Kuru yemiş sektöründe ise özellikle leblebi, fındık, kuru kayısı, mahlep, ay çekirdeği ve çam fıstığı ihracatı olmak üzere, müşterilerimizin isteğine göre her türlü kuru yemiş ithalat ve ihracatını yapmaktayız.

Hatay Gıda Tarım Hayvancılık Firmaları

 Kahraman Yağ Ve Gıda San. Tic. Ltd Şti - Hatay
 Belen Tarım İlçe Müdürlüğü - Hatay
 KİMPAŞ KİMYA OTOMOTİV KİMYEVİ MADDELER BOYA İMALATI İNŞAAT GEMİ ACENTELİĞİ PETROL TEKSTİL TEKEL MADDELERİ PAzarlama TAŞIMACILIKTURİZM Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi - Hatay
 Erzın Tarım Kredi Kooperatifi - Hatay
 MUSTAFA GÜRLEK - Hatay

Meyvecilik

 İnan Ticaret ve Nakliyat Ltd. Şti. - Hatay
 Cedaş Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. - Yalova
 Araslar Fidancılık Ltd.Şti. - Erzincan
 ADASTA Tarımsal Ürünler Gıda San. ve Tic A.Ş - İstanbul
 doğaltarım ürünleri tic paketleme - Bursa


Sponsorlu Bağlantılartarimziraaat.com © 2008

Tarımla Uğraşanlar Ne Yapıyor

Yavuz Çetin Frenk Üzümü ekmeyi düşünüyor