Yemeklik ile cipslik patates arasında ne fark vardır. - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yemeklik ile cipslik patates arasında ne fark vardır.

Patates ile ilgili konu başlıkları

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Patates Forum >>

Yemeklik ile cipslik patates arasında ne fark vardır.

üretici fotoğrafı

Bolu patatesini biyesenz yine ararsınız

Misafir1470226 , 04.12.2015

Beğendim  (5)   Beğenmedim (0)

üretici fotoğrafı

afyon patatesi de sucuğu gibi çok lezzetli. yemeği ayrı güzel ama ben kızarmasına bayıldım asker arkadaşım yolladı 1 çuvalı 1 haftada yedik. agire bu bu dedi araştırdım agriaymış cinsi. afyon ağzı biraz değişik ama agria nasıl agire oldu anlamadım. yani diyeceğim afyonun agriası gibi daha patates yemedim hayatımda

Misafir1650213 , 24.11.2015

Beğendim  (1)   Beğenmedim (2)

üretici fotoğrafı

Kızartmalık ve yemeklik yağ cekmeyen patates afyonun agrıa cinsi olan patatesten olur digerleri ise sadece görüntü patatesidir anladınızmı arkadaşlar bn patatescilik yapıyorum he bide afyonun marabel cinsi var bununda sadece yemegi güzel olur kızartması yag ceker

Misafir1016066 , 06.11.2015

Beğendim  (5)   Beğenmedim (0)

Yemeklik ile cipslik patates arasında ne fark vardır. forum -  kullanıcı resmi Evet agira kızartması çıtır iyi güzel olur KARDEŞİM afyonun kidenemenizi tavsiye ederim

Misafir150097 | 10.10.2016

üretici fotoğrafı

Yemeklik patates :genellikle acik sari olup yemeklerde eriimedigi icin tercih edilir .sekil olarakta daha yuvarlak yumrulardir
Kizartmalik veya cipslik patates ise : Daha koyu sari olup kizartmada yag cekmedigi icin kizartmalik pattaes olarak tercih edilir.sekil olarakta uzun parlak yuvrulardir( bazi cinsler istisna olabilir)

Misafir1690148 , 06.11.2015

Beğendim  (3)   Beğenmedim (0)

üretici fotoğrafı

Bence toprak önemli bu işlerde

Misafir1211020 , 06.11.2015

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

üretici fotoğrafı

cipslik patatesin ne kizartmasi nede yemegi tatli olmaz

Misafir1153051 , 03.11.2015

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Yemeklik ile cipslik patates arasında ne fark vardır. forum -  kullanıcı resmi neden acaba özel bir sebebi var mı yoksa tarla iyi olursa tat gelir mi kendi kendine

Misafir340139 | 05.11.2015

üretici fotoğrafı

arkadaşlar çipslik patates kızartması güzel yemeklerde iyi deyil ve bekletilmeye gelmez 15 gön bekledimi çürümeye başlar yemeklik patates de sulu yemekleri ve diyer çeşitli yemekleri güzel kışın de bekletilmeye dayanıklıdır yemeklik 850 tl yükseliştec

Misafir1380193 , 27.10.2015

Beğendim  (1)   Beğenmedim (2)

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Patates yumrularında çatlama neden olur nasıl önlenir

>> Patates ekmeden önce ot için toprak ilaçlaması yapıyormusunuz

>> Adana patates

>> Patates ne zaman ekilir

>> Patates toprak altında ne kadar bekler

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 7 yoruma toplam 21 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 4 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar