Tarimziraat.com Forum

üretici fotoğrafı

Misafir1185024 , 15.06.2021

Kendi tapulu arazime standartlara göre yapılmış 20 veya 30 M2 konteynır koymak için ruhsat istemek tam bir daçmalık o arazi benim ve konteynırda benim kendi malım için neden izin almalıyım, nerede kaldı özel mülkiyet kavrammı

Seçim öncesi fırsat görüp büyük şehir yakınındaki tarım arazilerine tapulu tarlalarının istediği konumabiri tarla ortasına biri tepesine biri deresine ev dikmeye başladılar. Komşu parsel olarak hayvancılık yapmak istesem kavga edeceğiz yada tarlama hayvan gübresi dökecek olsam komşularla kötü olacağım. İnşaat faaliyeti ve orman açmalara engel olacak devlet nerede?

Misafir510191 , 23.02.2023

Bnmde yerim var konterniri koydum iki gun snra ceza geldi ama yan parseldeki adam 180mt kare ev yapiyo gelen giden yok bune nasil is anlamadim

Misafir280136 , 10.12.2022

Merhabalar. Yorumları okuduktan sonra size şöyle bir açıklamada bulunayım bir bilir kişi olarak. Özel mülkiyete sahip olsanız dahi izinsiz ve kanuna aykırı olarak hiçbir yapı yapamazsınız. Bu ehliyetsiz araba kullanamayacağınız gibi bir durum. Sebebi ise çarpık yapılaşma ve tarım arazilerinin amacı dışında kullanılmamasına engel olmak. cezalar ise 2022 yılında absürt yüksek. Ben size şiddetle izinli yapın derim. yoksa kaş yapayım derken gözünüzden de olmayın. İzinlendirme aşamaları da oldukça basit. Son bir şey daha kulaktan dolma bilgilerle iş yapmayın. Kamu kurumlarındaki İmar müdürlükleri ile Tarım Müdürlüklerinden kesinlikle bilgi alın.

Misafir099010 , 07.03.2022

aynen öyle

Misafir053043 , 11.07.2021

Sponsorlu Bağlantılar

tarimziraaat.com © 2008