Acemiyim İstanbul Hadımköy'e ne ekebilirim? yardım? - Tarimziraat.com Forum

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Tarımsal hizmet ve İşçilik Forum >>

Acemiyim İstanbul Hadımköy'e ne ekebilirim? yardım?

üretici fotoğrafı

Hüseyin Yıldız , 12.12.2022

Nuh abiyi aramanı tavsiye ederim. Kendisi yıllardır hem solucan gübresi üretiyor hem de üzüm, ceviz, badem gibi ürünler yetiştirerek çiftçilik yapıyor. Kendi ürettiği kaliteli solucan gübresiyle badem ağaçlarından ağaç başına 100 kilo verim almıştı ki diğer bademciler ağaç başına 7 kilo verimden felan bahsederken. Hem solucan gübresi olarak hem de fikir sormak için onu aramanı şiddetle tavsiye ediyorum: 0544 859 10 18, youtube da Yeni Dünya Organik ltd şti diye kanalı da var, güncel video ekliyor. Allah yardımcın olsun.
üretici fotoğrafı

Can Çağlayan , 07.07.2021

Herkese merhaba hayırlı hasatlarınız hayırlı satışlarınız olsun.

28 yaşındayım Hadımköy'de sazlıdere barajına çok uzak olmayan bir yerde annemin 18 dönümlük atıl vaziyette bir tarlası var. Hem ekolojiye hem milletimize hem de cebimize destek için elimi taşın altına koyup bir şeyler ekmek istiyorum.

forumu okuyup değerli yorumlarınızı tek tek inceledim. Hemen bu işlere bulaşmak istediğim için Ağustos Eylül gibi Buğday ekmek mantıklıymış geliyor şu anda bana. Bunu da fıorumdan okuduklarımla yola çıkarak yazıyorum.

Ama tekrar sizlere sormak istedim. o taraflara ne ekebilirim?

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Www.ditap.gov.tr

>> Tarım ve Orman Bakanlığı Su Ürünleri Mühendisi alımı

>> Üretici ve alıcıların kullandığı Tarımsal Terimler

>> Manisa Salihli de bulunan 25 dönüm zeytinliğimin bakımı için Güvenilir çiftçi

>> Tarım ve Orman Bakanlığı Ziraat Mühendisi alımı

Kapat ×

Sponsorlu Bağlantılar

tarimziraaat.com © 2008