Polatlıda salı gününe kadar soğan satışı yapılmayacakmış - Tarimziraat.com Forum

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Soğan (Kuru) Forum >>

Polatlıda salı gününe kadar soğan satışı yapılmayacakmış

üretici fotoğrafı

Misafir1460162 , 22.01.2019

Sovanda guncel taban fiyat gun itibariyle3500tl
üretici fotoğrafı

Misafir1150141 , 18.03.2015

artık internet çağında yaşıyoruz.beni tekirdağdan,silivriden ve bursadan yemek şirketi ve market manav sahipleri aradı.1 tl ye vermedim.polatlı esnafı almasın.hiç almasın.para ettiği zaman herkes alıyor.etmediği zaman zaten dönüp bakan olmuyo.bu sene ucuz soğan yok

üretici fotoğrafı

Misafir1151078 , 14.03.2015

şu anda görünen o ki;kozlar ağırlıklı olarak esnafın elinde.geride kalan sağlam soğanın tonajından eminler.açığında farkındalar.elbette zararları da çok fazla.istediği fiyatı alana kadar da süreyi uzatabilir.köylüde buna ayak uydurmalıdır.
üretici fotoğrafı

Misafir1000102 , 13.03.2015

esnaf grev ayağına piyasayı yükseltip kendi zararını çıkarma peşinde oyuna gelmeyin esnaf az zarar edecekse ekilişini azaltsın ben köylüyüm her fiyata mal satarım

üretici fotoğrafı

Misafir1151078 , 13.03.2015

hadi son kurşuna kadar harcayalım en son çuvala kadar gönderelim deseler soğan ancak 15 günü kurtarıyor.geriye 30 gün kalıyor..özetle fiyatlar uzaya kadar sıçrayacak,belkide kıyma parası gerçekleşecek
üretici fotoğrafı

Misafir1151078 , 13.03.2015

esnaflar eni konu hesapladılar ellerinde net 11 bin ton mal var.gerisi çöp.köylüde de 3 bin ton soğan var.polatlı tamamıdır bu rakam.ee bu malı nasıl yetirecekler.şubelerine de yükümlülükleri var.soğan yollamasa seneye yüzüne bakmaz şubeler.ama soğan da yok.nolcak şimdi?

Yorum Yazın

İLGİLİ FORUM BAŞLIKLARI

>> Soğan ekmeden önce ot için toprak ilaçlaması yapıyormusunuz

>> Kuru Soğan ne zaman ekilir

>> Depolarda ne kadar soğan kaldı

>> Soğanda Dere Otu İlacı Var Mı?

>> Kışa en dayanıklı soğan çeşidi hangisidir

Kapat ×

Sponsorlu Bağlantılar

tarimziraaat.com © 2008

Tarımla Uğraşanlar Ne Yapıyor

Muhsin Atış Mantar hasat ediyor