Ekimden sonra sıcaklık sıfırın altına düşerse ekilen patates tohumu soğuktan zarar görürmü - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Ekimden sonra sıcaklık sıfırın altına düşerse ekilen patates tohumu soğuktan zarar görürmü

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Patates Forum >>

Ekimden sonra sıcaklık sıfırın altına düşerse ekilen patates tohumu soğuktan zarar görürmü

Ekimden sonra sıcaklık sıfırın altına düşerse ekilen patates tohumu soğuktan zarar görürmü forum -  kullanıcı resmi

Dona r tohummmmm

Misafir1068022 , 16.02.2015

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Ekimden sonra sıcaklık sıfırın altına düşerse ekilen patates tohumu soğuktan zarar görürmü forum -  kullanıcı resmi

topragın don mesafesi önemli ama depoda üşüyen tohumda hastalığın habercisidir

Misafir1330121 , 17.02.2015

tohum sertleşir uzun beyaz bi filiz olur pek iyi olmaz

Misafir1480144 , 17.02.2015

PAYETES ÜSÜR SEYREK CIKAR

Misafir1019108 , 17.02.2015

Bence tohum,tavında toprağa girerse ve toprak yağış tutmuyorsa,tohum gelişir.tohum hareketi soğukla sadece gecikir.ısıyı bulduğunda hareket devam eder.

Misafir1650252 , 17.02.2015

Beğendim  (2)   Beğenmedim (0)

Bence usuyen pate iyi olmaz benim başıma geldi serek çıktı verim azoldu

Misafir1640117 , 28.06.2016

Sizlere Yeditepe üniversitesinin geliştirmiş ve üretmiş olduğu BACTOBOOST organik TOHUM KAPLAMA gübresini tavsiye edebilirim.

Mehmet Fatih KARLI
Yeditepe Sağlık Hizmetleri A.Ş
Akras Agro Tarım Ürünleri Satış ve Danışmanlık A.Ş.
Levazım Mah. Koru Sok. Beyaz Köşk Apt. No: 46/3
Beşiktaş, Istanbul / TR
P: +90.212.219.5787 | F: +90.212.296.9764
Mobile: +90.553.454.02.04
fatih.karli@akrasagro.com
AKRAS AGRO

Misafir1050223 , 06.03.2017

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Depodaki patatesler soğuktan nasıl korunur

>> Patates ekimden önce humik asit dekara kac litre atılır

>> Patates toprak altında ne kadar bekler

>> Patatesleri ekmeye başladınızmı

>> Bir kilo patatesin maliyeti ne kadar

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 7 yoruma toplam 8 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 5 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar