Çeltikte yabancı otla nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Çeltikte yabancı otla nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Çeltik Forum >>

Çeltikte yabancı otla nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi

Laudis var çeltiksi darıyı durduran

Misafir1850229 , 08.06.2017

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi

Mısır ilacı verimi düşürüyor, çeltikte gövde kırıklığı yapıyor dahası çeltikte kullanımı yasak
Karanfil ilaçları yıkama yapılmazsa çeltiği öldürüyor

Tarim Ziraat , 28.02.2017

Beğendim  (1)   Beğenmedim (2)

Titan 48 den başka çözüm yok

Misafir1460149 , 28.02.2017

CITADEL PAHALI BIR İLAC MALİYETİ YÜKSEK OLUYOR AYRICA SONRADAN OTLAR TEKRAR GELIYOR BEN KULLAN DIM PİŞMAN OLDUMM

Misafir1098026 , 29.04.2016

YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN ARKADASLAR

Misafir1098026 , 29.04.2016

Beğendim  (1)   Beğenmedim (3)

BU PLUS X2 İLACINI ÇIKARANIIIIN ALLAH BELASINI VERSİN OTU DEĞİL ÇELTİĞİ ÖLDÜRÜYO

Misafir1184069 , 05.07.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi Niye bu kadar uğraştığınızını anlayamadım. Ekmeden önce karanfil ot ilacını atın,sonrada erken dönemde Cıtadel kullanın tüm otlarda özellikle Darı da çok başarılı.

Misafir054096 | 14.07.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi CITADEL KAÇ DEKARA NE KADAR KAÇ GR ATILACAK

Misafir130163 | 22.07.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi Kardeşim citatel sakın kullanmayın çünki artik ilaçlar eski etkisi kesinlikleyok

Misafir092034 | 30.07.2019

Mısır ilacı 130 150 gr arası baraj otu darı hepsinde kesin çözüm karanfil ilacı celtıkti çok sıkıyor

Misafir1010032 , 05.06.2015

kombine diye ilaç var onu atıyorus 2 3 senedir ama artık fazla yaramıyor bildiğiniz ilaç varsa darı çeşitleri için söylermisiniz

Misafir1098026 , 20.05.2015

çeltikte darıcanla nasıl mücadele edebilirim

Misafir1098026 , 18.05.2015

Arkadaşlar karanfil ilacı kullanan varsa ise yariyor mu

Misafir1530205 , 27.04.2015

titanbizektikfaydagörmedik

Misafir1067017 , 29.01.2015

Bu ise Titan ı üreten Firmanın ( FMC ) Amerika daki muadil ilacı olan Command ile ilgili dokümanı.
Ha bu arada .. Ben ne pazarlamcıyım ne de firmayı bilirim. Sadece TITAN ı kendimde kullanıcağım için araştırıyorum o kadar.

Misafir1136018 , 29.01.2015

Adamların elinde kızıl çeltiği öldüren ilaç bile var :
http://www.fmccrop.com/grower/Products/Herbicides/Obey.aspx
sayfa da NEWPATH 2 uygulama yazıyor.

Bilgi burda var :
http://www.fmccrop.com/Portals/_default/fmc_pdf/Command-3ME-Herbicide-Technical-Brochure.pdf

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  alt yorum 1 diğer yorumu göster

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi Avlamada yine yeni bir ilaç söylendi. MİCROGARD PLUS isminde..Denemeye değer.

Misafir310180 | 28.04.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi ÇELTİKTE RANDIMANI NASIL ETKİLİYOR TİTAN 48 EC VEYA ÇELTİĞİ YAKMASI VARMI BİLEN YAZARSA SEVİNİRİM

Misafir092083 | 12.07.2016

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi tıtan kullan 95 kesın cozum

Misafir027045 | 24.06.2018

kız otu iyi kötü pek sorun olmuyo öldürüyoruzda sıkıntı çeltiksi darıcanda ona etkili olanın en yenisi yani bağışıklığı otun daha kazanmamış ilaç lazım altına titan 48 ec yi söylediler fuarda ama tabii daha kullanamadık

Misafir1460138 , 29.01.2015

Birde bu sene ENTOSAV firmasının TITAN ilacıyla karışabilen kızotu ilacı çıkacak.

karanfil ilacı denilen, etki maddesi oxadiazon olan ilaçlar. BUCKSTAR, WINDCALL, RONDIZON, HECTURON, SERASTAR hepsi aynı.
FAKAT bu ilaç benim bildiğim en çok KIZOTU için. Darının binbirçeşidi var. Onların hepsine etki etmez.

karanfil ilacınıda kendi dozundamı atıyosun yoksa artırarakmı sonuç alınıyo

Misafir1460138 , 29.01.2015

odram yerine karanfil ilacı at
tarlanın bütün işlemi bittikten sonra en son karanfili at sonra 3 gün su gelip cıksın tarladan sonra ek hiç ot kalmıyo o ilaç otu getirmiyo
,

Misafir1130159 , 29.01.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi dönüme nekadar admamız gerekiyor karanfil ilacından

Misafir098026 | 20.05.2015

Çeltikte  yabancı otla  nasıl mücadele ediyorsunuz hangi ilaçları kullanıyorsunuz forum -  kullanıcı resmi 170 gr

Misafir510118 | 09.07.2015

biz inek öldüren atıyoz şuan çiftçinin otla mücadeleyi düşünecek vaktimivar mal para yapmıyo çeltiği nasıl ekeriz diye düşünüyo battı çiftçi yaşasın KDV

Misafir1710251 , 28.01.2015

Beğendim  (2)   Beğenmedim (2)

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Hangi çeltik çeşidini ekmeyi düşünüyorsunuz

>> Çeltik ekimleri başladımı

>> Borani Çeltik Çeşidi Nasıl Bir Cins Arkadaşlar Luna Gibi Clerfeald Özelliği Varmı

>> Çeltik aynı tarlaya üst üste kaç kere ekilir

>> Bir kilo çeltiğin maliyeti ne kadar

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 28 yoruma toplam 60 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 2.7 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar