Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ? - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ?

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Çerezlik Ayçiçeği Forum >>

Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ?

Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ? forum -  kullanıcı resmi

23 yaşında üniversite öğrencisiyim. köyde tarlalar var bende bu sene ayçiçeği ekmek istiyorum. ekim zamanı ne zaman hasat nasıl olur tohmu nerden alabilirim vs. gibi önerilerinizi tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Muhammet Ali Koç , 20.02.2019

Beğendim  (0)   Beğenmedim (0)

Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ? forum -  kullanıcı resmi

beyaz çekirdek para etmiyo tohum bulbilirsen siyah dakota çeşidi ek

Misafir1110194 , 20.02.2019

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Bu sene ilk defa ayçiçeği ekeceğim verebileceğiniz öneriler tecrübeler var mı ? forum -  kullanıcı resmi tohumu nereden bulabilirim bilginiz var mı ?

Muhammet Ali Koç |20.02.2019

Ek ekenler sattı sende satarsın

Misafir1380137 , 20.02.2019

Mısır ek nohut ek beni dinlersen çiftinin elinde çekirdek duruyor satamadı hala

Misafir1380137 , 20.02.2019

Kardeş ya mısır ek yada haşhaş ek. Bu ürünler garanti. Çekirdek ekersen ya ucuza vermek zorunda kalırsın yada elinde kalır.

Misafir1580119 , 21.02.2019

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Bu sene çerezlik ayçiçeği ekmeyi düşünüyor musunuz

>> Denizli içi dakota ayçiçeği arıyorum

>> Biçerle biçilebilen çerezlik ayçiçeği çeşidini eken varmı

>> Sert esen rüzgar çekirdeği ne şekilde etkiler

>> 1 dönüm çerezlik ayçiçeğinin masrafı ne kadar

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 1 yoruma toplam 1 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 5 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar