Evde sülük üretimi nasıl yapılır? - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Evde sülük üretimi nasıl yapılır?

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Sülük Forum >>

Evde sülük üretimi nasıl yapılır?

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi

Öncelikle ticari amaçlı üretim için Tarım ve Orman Bakanlığından ruhsat almanız gerektiğini unutmayın. Hobi amaçlı olarak sülüklere evde bakmak istiyorsanız bunun için ya akvaryum ya da kavanoz kullanmalısınız. Her ikisinin de hava alacak şekilde sineklik ya da ince kumaş ile kapatılması gerekiyor. Kullanılacak olan suyun klor içermemesi çok önemli, aksi halde sülükler için ölümcül olacaktır. Su sıcaklığının 20-25 °C aralığında olması istenir. Ayda bir kez beslenmeleri yeterlidir. Beslemek için memeli kanı kullanılması gerekir.

Musa Kaplan , 13.01.2019

Beğendim  (4)   Beğenmedim (3)

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi Toprak yada çamur gerekiyor mu kavanozun içine yada akvaryuma

Misafir390201 |14.10.2019

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi Sülük üretimi eşittir toprak.

Tarim |16.10.2019

Ben evde bakıyorum 5 tane. 1-2 ayda bir kendime emdiriyorum. Hem onlara hem bana fayda.

Misafir1503608 , 14.01.2019

Beğendim  (6)   Beğenmedim (2)
Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  alt yorum 1 diğer yorumu göster

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi Emdikten sonra neler yapıyorsunuz. Kusturma işlemini yapıyor musunuz nasıl yapıyorsunuz

Misafir083026 |01.04.2019

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi Kül le koyun kustugunu goreceksinuz

Misafir520152 |17.08.2019

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi Sülüğü kusturmak ne kadar sağlıklı, tartışılır!..

Tarim |16.10.2019

evde suluk nasil uretilir

Misafir1026083 , 29.10.2019

Beğendim  (1)   Beğenmedim (1)

Slm ben 5000 anac sulukle uretim yapmak istiyorum bana nasil yardimci olursunuz

Misafir1191015 , 21.11.2019

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Evde sülük üretimi nasıl yapılır? forum -  kullanıcı resmi www.turkeyleeches.com dan bilgi alabilirsiniz

Misafir115064 |11.12.2019

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Sülük yetiştiriciliği kursu almak istiyorum nereden bu kursu alabilirim

>> Bir sülük kokonundan kaç tane yavru sülük çıkar?

>> Yavru sülüklerin doğum ağırlığı ne kadardır?

>> Sülük toplamak ne zaman yasak

>> Bir sülük kokonundan kaç tane çıkar?

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 4 yoruma toplam 18 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 3.3 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar