Evde sülük üretimi nasıl yapılır? - Tarimziraat.com Forum

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Sülük Forum >>

Evde sülük üretimi nasıl yapılır?

üretici fotoğrafı

Misafir1191015 , 21.11.2019

Slm ben 5000 anac sulukle uretim yapmak istiyorum bana nasil yardimci olursunuz

Sülük nasıl üretilir

Misafir320128 , 21.05.2022

2 yorum daha yapılmış

üretici fotoğrafı

Misafir1026083 , 29.10.2019

evde suluk nasil uretilir

üretici fotoğrafı

Misafir1503608 , 14.01.2019

Ben evde bakıyorum 5 tane. 1-2 ayda bir kendime emdiriyorum. Hem onlara hem bana fayda.

Arkadaşlar sülük kusmamali aksine kendini krndi temizlemeli buda 5 6 ay gibi bi zaman diliminde gerçekleşiyor ,eğer kisturirsaniz içerisindeki faydalı enzimleri yok ediyorsunu,şöyle ki mesela emdiği bölgeden aldığı kandan o bölgedeki hastalığı tespit etmesi ve birsonrski aşamaya kadar vücudunda ona göre enzim oluşturması Allah'ın ona bahşettiği bir mucize siz külle bunu yok ediyorsunuz,daha iyi araştırın derim Saygılar

Misafir470170 , 03.05.2020

4 yorum daha yapılmış

üretici fotoğrafı

Musa Kaplan , 13.01.2019

Öncelikle ticari amaçlı üretim için Tarım ve Orman Bakanlığından ruhsat almanız gerektiğini unutmayın. Hobi amaçlı olarak sülüklere evde bakmak istiyorsanız bunun için ya akvaryum ya da kavanoz kullanmalısınız. Her ikisinin de hava alacak şekilde sineklik ya da ince kumaş ile kapatılması gerekiyor. Kullanılacak olan suyun klor içermemesi çok önemli, aksi halde sülükler için ölümcül olacaktır. Su sıcaklığının 20-25 °C aralığında olması istenir. Ayda bir kez beslenmeleri yeterlidir. Beslemek için memeli kanı kullanılması gerekir.

Sülük üretimi eşittir toprak.

Tarim Z , 16.10.2019

1 yorum daha yapılmış

Yorum Yazın

İLGİLİ FORUM BAŞLIKLARI

>> Sülük dişleri kaç tane

>> Sülük yetiştiriciliğine devlet desteği varmı

>> evde Sülük ne ile beslenir

>> Sülük üretimi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim

>> Sülük toplamak için belge ve izin almam gerekiyor mu?

Kapat ×

Sponsorlu Bağlantılar

tarimziraaat.com © 2008

Tarımla Uğraşanlar Ne Yapıyor

Muhsin Atış Mantar hasat ediyor