Sertifikalı Tohumluk Üretim Desteği ne zaman ödenecek - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Sertifikalı Tohumluk Üretim Desteği ne zaman ödenecek

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Bitkisel Ürünler Forum >>

Sertifikalı Tohumluk Üretim Desteği ne zaman ödenecek

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi

Sertifikalı arpa tohumu aldım arpayı biçeceğiz hala desteklemeyi alamadım. Çiftçiyi perişan ettiniz tabii bizim verdiğimiz vergileri Suriyelilere yedirirseniz bize para kalmaz size oy verenlere yazıklar olsun.

Misafir1870103 , 02.07.2019

Beğendim  (3)   Beğenmedim (0)

Sertifikalı tohum kullanım desteği heryıl 12/nci ayda ödeniyordu bu yıl ödenmedi hem tohum çok pahalıydı hemde faizler çok yüksek zaten vereceğiniz destek yüksek faizle fazla fazla fazla alınıyor zavallı çiftçi hak araması yok ziraat odası ilçe tarım çalışanları. Zaten maaşları ve kurum binalarının tamamı çiftçinin sırtından çıkarılıyor örnek Konya kulu ziraat odasının şuanda bankada parası var nereden hangi işten kazandılar çiftçi odası değil fakat çiftçinin sırtından para kazanmayı meslek etmişlerdir bu ziraat odalarına neden yıllık aidat veriyoruz çiftçiye ne iş yapıyorlar ancak kurum çiftçinin alın terinden maaşlarını alıyorlar itiraz eden varsa gelsin konuşalım

Misafir1168086 , 15.06.2019

Beğendim  (6)   Beğenmedim (0)

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi Vallahi ben anlamadım bu ziraat odaları ne işe yarıyor çiftçinin sırtından geçiniyor çifçiyede bir faydası yok zarardan başka

Misafir134043 |17.06.2019

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi ZİRAAT ODALARI ÇİFTÇİYİ SÖMÜRÜYOR ANCA AİDAT TOPLUYORLAR BAŞKA BİŞEY YAPTIKLARI YOK KAPATILSIN DAHA İYİ

Misafir850130 |09.07.2019

Sertifikalı arpa tohum desteklemesi ne zaman ödenecek

Misafir1255059 , 18.05.2019

Beğendim  (5)   Beğenmedim (1)

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi secim bitti cifci unıtuldu biraz zor alırız nasılsa sesimiz cıkmıyor

Misafir114031 |13.06.2019

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi hükümet destekleri yatırmıyor bari şu işe yaramayan ziraat odalarını kaldırsın inan cifcinin yükünü hafifletir

Misafir179082 |07.07.2019

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Dane mısır desteği ne zaman ödenecek

>> Buğday destekleri ne zaman ödenecek

>> Çatak destekleri ne zaman yatacak

>> Mazot gubre desteği ne zaman odenecek

>> Tarımsal yayım ve danışmanlık desteği ne zaman ödenecek

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 3 yoruma toplam 15 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 4.7 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar