Veraseten iştirakli araziler ÇKS ye kaydedilirmi - Tarimziraat.com Forum

Sponsorlu Bağlantılar

Veraseten iştirakli araziler ÇKS ye kaydedilirmi

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Bitkisel Ürünler Forum >>

Veraseten iştirakli araziler ÇKS ye kaydedilirmi

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi

Veraseten iştirakli arazilerde hissedarların hisse oranları veya hisse miktarları belli ise her hissedar kendi hissesi oranında ÇKS ye başvurarak devlet desteklerinden yararlanabilir.Veraseten iştirak olup, hisse oranları belli olmayan arazilerin hissedar olmayan başka bir çiftçi tarafından kullanılması durumunda tüm hissedarlar bu kişi ile kira sözleşmesi yapması gerekir. Bu arazileri hissedarlardan birinin kullanması durumunda diğer hissedarlarla kira sözleşmesi yapması gerekir

Misafir1670122 , 04.01.2019

Beğendim  (1)   Beğenmedim (0)

Tarımsal Forum -  kullanıcı resmi

Veraseten iştirakli arazilerde hissedarlardan birinin ölümü ve söz konusu arazinin hissedarlardan biri tarafından kullanılması durumunda, ölen hissedarın varislerinin itirazı olmaması kaydıyla bu arazinin tamamı araziyi kullanan hissedarın aşağıya yüklediğim Taahhütname örneğini doldurarak vermesi şartıyla ÇKS ye kaydı yapılır. Ölen hissedarın varisleri tarafından itiraz olması halinde bu araziler ÇKS ye kaydedilemez

Tarim Ziraat , 04.01.2019

İlgili Dosyalar

Çks Tarla Taahütname

Çks Tarla Taahütname

Beğendim  (2)   Beğenmedim (0)

Yorum Yazın

İlgili Konular

>> Bir tarlaya üç yıl aynı ürünü ekersen üçüncü yıl için devlet desteklerinden yararlanamazsın

>> İki yıl üst üste nadasa bırakılan tarlaya destek edenirmi

>> Çks nedir nasıl alınır

>> Çiftçi kayıt sistemine kimler başvurabilir

>> Çiftçi kayıt formu nasıl doldurulur

Yorum istatistiği: Bu sayfaya yapılan 2 yoruma toplam 3 adet oylama yapılmıştır. 5 üzerinden 5 puan alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar