Sponsorlu Bağlantılar
   Tarimziraat.com
Tarım ve Ziraat Bilgi Bankası
Sponsorlu Bağlantılar

ŞEBİN Ceviz Fidanı

Çeşit Özellikleri :
Sık dallı, yayvan bir taç gelişmesi gösterir. Kıyı bölgeleri hariç, ceviz yetişen tüm yörelerde yetişir. Özellikle geç donların görüldüğü yörelere tavsiye edilir. Kaliteli ve çok verimlidir. Meyve salkımı 2-4'lü olup, %35 oranında yan dallarda meyve oluşur. Oval bir meyve yapısına sahiptir. İnce kabuklu, kabuktan kolay ayrılır. İçi dolgun, tane ağırlığı 12 gram, iç oranı %63, yağ oranı %67, protein %17 olup, çiçekleri (homoganaus) kendine verimlidir. 5 yaşındaki bir ağacın ortalama verimi 7-8 kg'dır. Eylül ayı sonlarında hasat edilir. Tozlayıcıları; Bilecik ve KR-2 (Y-1) çeşitleridir.

Karakteristik Özellikleri :

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar (20)

GARANTİLİ ŞEBİN CEVİZ FİDANI
biz yaşam fidancılık olarak 30 yıldır aşılı sertifikalı ceviz fidanı üretiyoruz. son iki yıldır yabancı ceviz fidanı olan chandler fernor ve pedro gibi amerikan menşeli ceviz fidanları ülkemizde satılmaktadır. fidan alırken lütfen 1 tana bile olsa chandler veya diğer çeşitlerden fatura isteyiniz. geleceğiniz bizim için önemli. biz tüm çeşitlerde ürün garantisi veriyoruz. ve SÖZLEŞME yapıyouz. ve chandler ceviz fidanına sertifika ve fatura veriyoruz. ceviz fidanı satmak gibi bir derdimiz yok. zaten kaliteli fidan üretiyorsak satış sorunu ortadan kalkmış oluyor. . . SİZİN BAHÇENİZ BİZİM BAHÇEMİZ irtibat tel. . . 05306689647
www. chandlercevizfidani. com
TÜM CEVİZ FİDANLARIMIZ AŞILI VE SERTİFİKALIDIR. AYRICA ADRESİNİZE KARGOYLA 1 VE 2 GÜN İÇİNDE TESLİMAT YAPILIR. . .
ceviz fidanı yaşam fidancılıktan alınır

ERDOĞAN TAKA | 2 Şubat 2012 Perşembe , 08:14 | yasamfidan@hotmail.com | 05306689647

Her çeşit aşılı ceviz ve badem fidanı bulunur.
Fidanlarımızın tamamı kendi üretimimiz olup fiyatlarımızda çok uygundur.
Fidanlarımız tamamı sertifikalı ve faturalı olup tarım gıda ve hayvancılık bakanlıgından onaylı
devlet desteklemesine tabidir.

YERLİ CEVİZ FİDANI ÇEŞİTLERİMİZ
Şebin
Bilecik
Kaman-1
Kaman-5
Yalova-1
Yalova-3
Yalova-4
Maraş-18
Güntekin
Yavuz(Kr-2)

YABANCI CEVİZ FİDANI ÇEŞİTLERİMİZ:
Chandler
Fernor
Pedro
Frenguette

BADEM FİDANI ÇEŞİTLERİMİZ:
Nonparıel
Texas
Ferragnes
Ferreduel
Tuano

Bizi aramadan bilgi almadan fidan almayın.
Çünkü her bölgeye iklim koşulllarına uygun ceviz fidanı yada badem fidanı dikilmezse siz değerli çiftçilerimiz için bu tam bir hayal kırıklıgı olur.

ARAYIN HER KONUDA YARDIMCI OLALIM. . .
GSM=0531 746 4771

www. cevizfidani. com. tr
www. chandlercevizfidani. net
www. yabancicevizfidani. net

gelisimfidan@hotmail. com

Mehmet Şirin | 20 Ağustos 2012 Pazartesi , 12:19 | gelisimfidan@hotmail.com | 0531 746 4771

Asili sebin fidanlarimiz 1. kalitedir fidanlari kendimiz uretip elden satiyoruz fidanlarimiz ismine dogrudur ve sertifikalidir irtbt 05395442612

osman bas | 26 Ağustos 2012 Pazar , 11:53 | basfidan@hotmail.com | 05395442612

KASIM AYINDAN BAŞLAYARAK MAYIS AYINA KADAR TESLİM EDİLMEK ÜZERE 200. 000 ADET AŞILI TÜPLÜ VE KÖKLÜ CEVİZ FİDANLARI (CHANDLER, FERNOR, FERNETTE, FRANQUETTE). . . ( ŞEBİN, BİLECİK, KAMAN , YALOVA 1-3-4 ) SATIŞA SUNULMUŞTUR. FİDANLAR SERTİFİKALI VE DEVLET GÜVENCESİ ALTINDADIR FİDANLAR KARGOYLA TESLİM EDİLİR SİPARİŞ VERMEKTE GEÇ KALMAYIN. . . İRT:05395442612

osman bas | 23 Eylül 2012 Pazar , 16:50 | basfidan@hotmail.com | 05395442612

kasım ayında satışa sunacağım aşılı açık köklü ceviz fidanlarm için sipariş almaya başlamış bulunmaktayım ayrıca fidanlarınızı kargo ile adresinize teslim gördermekteyim.
yerli fidan çeşitlerim;
şebin
bilecik
yalova_3
kaman_1
yalova_4

GÖKSAL TAKA | 4 Ekim 2012 Perşembe , 17:02 | g.taka_1987@hotmail.com | 0539 432 34 85

Aşılı sertifikalı tüplü CHANDLER FERNOR FRANQUETTE PEDRO çeşidi ceviz fidanlarımızda uygun fiyata kampanyalı satışlarımız devam ediyor Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyoruz.
GELİŞİM FİDANCILIK
0531 746 4771
www. gelisimfidancilik. com

Gelişim Fidancılık | 3 Haziran 2013 Pazartesi , 11:54 | m.sirin_86@hotmail.com | 0531 746 4771

CEVİZ FİDANI

AŞILI, SERTİFİKALI, AÇIK KÖK, TÜPLÜ(POŞETLİ)

CHANDLER - FERNOR - PEDRO - FRANQUETTE = 7-10 TL

ŞEBİN, BİLECİK, KAMAN 1, YAVUZ(Kr-2), YALOVA-1-3-4 = 5-6 TL

BADEM FİDANI

FERRAGNES - FERREDUEL - NONPAREİL - TEXAS = 4-5 TL

(SERALARDA ÜRETTİĞİMİZ AŞILI, SERTİFİKALI, TÜPLÜ[POŞETLİ], CHANDLER, FERNOR, PEDRO, FRANQUETTE, CEVİZ FİDANI SATIŞLARIMIZ 7, 00 - 10, 00 TL ARASI KAMPANYALI FİYATLARLA DEVAM EDİYOR)

BİZDEN ALACAĞINIZ FİDANIN %100 İSMİNE DOĞRU OLDUĞUNU SÖZLEŞMEYLE GARANTİ EDİYORUZ

"SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM. HAYALLERİZDEKİ BAHÇEYE AÇILAN KAPI GELİŞİM FİDANCILIK"KENDİ ÜRETİMİMİZ OLAN AŞILI, SERTİFİKALI, CEVİZ ve BADEM FİDANLARIMIZI ARACILARA, TÜCCARLARA KOMİSYON VERMEDEN KENDİ ÜRETTİĞİMİZ FİDANLARIN İLK ELDEN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. AÇIK KÖKLÜ ve TÜPLÜ OLAN CEVİZ VE BADEM FİDANLARIMIZ GARANTİLİ ve TARIM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALIDIR.Gelişim Fidancılık olarak Ceviz fidanı üretimine 1990 yılında aşılı, yerli (Şebin, Bilecik, Kaman, Yalova) ceviz fidanı çeşitleri ile başladık.Son yıllarda amerikan ve fransız orjinli yabancı (Chandler, Fernor, Pedro) ceviz fidanı çeşitlerindede seri üretime geçerek siz değerli çifçilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.FİDANLARIMIZIN TAMAMI TARIM

BAKANLIĞINDAN ONAYLI SERTİFİKALIDIR. . .Devletimiz 10 dönüm ve üzeri olmak kaydıyla aşılı, sertifikalı ceviz fidanı dikene dönüm başına 100 TL geri ödemesiz hibe(teşvik) desteği veriyor. Bu desteklemeden yararlanabilmeniz için bütün evrakları kendimiz hazırlayıp fidanlarla birlikte gönderiyoruz.Fidanlarımızı Türkiyenin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (aras, yurtiçi) ile %80 indirimli olarak ya da kendi aracımız ile adresinize teslim gönderiyoruz.Her bölgeye doğa ve iklim koşullarına göre ayrı cins ceviz fidanı ve badem fidanı ekilmesi gerekir. Tozlayıcısı ile birlikte ekilmesi gerekir yoksa fidanlar meyve vermez.Projelere ceviz fidanı verilir, anahtar teslim bahçe kurulur. . .Biz çiftçiyiz fidanlarımızı kendimiz üretiyoruz toprakta kendimiz çalışıyoruz. Fidanlarımızın sulamasını, çapalamasını, aşılamasını, sökümünü, v. b. tüm işlerini kendimiz yapıyoruz.

O yüzden kimsenin alın terine ve emeğine saygısızlık yapmadık ve asla yapmayacağız.EMEKLERİNİZİ VE PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN!!!

Biz Gelişim Fidancılık olarak açık alanda ürettiğimiz köklü ceviz fidanlarımızın ve kapalı seralarda ürettiğimiz tüplü(poşetli) ceviz fidanlarımızın tamamının ismine doğru olduğuna dağir sertifika, fatura, noter sözleşmesi, başta olmak üzere her türlü garantiyi veriyoruz.

Ayrıca yaptığımız sözleşmenin şartlarını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Çünkü cinslerin doğruluğu konusunda hiç bir çekincemiz yok fidanlarımızın hepsi %100 ismine doğrudur.CEVİZ FİDANI VEYA BADEM FİDANI DİKMEYİ DÜŞÜNEN BÜTÜN ÇİFTÇİ KARDEŞLERİMİZİ GELİŞİM FİDANCILIK FARKINI VE AYRICALIKLARINI YAŞAMAYA DAVET EDİYORUZ. . .NOT: Hiç bir müşterimizin aklında soru işareti kalmaması için adet miktarı ve çeşidi ne olursa olsun yerli yabancı bütün ceviz fidanı çeşitlerimize ismine doğru olduğuna dair noter sözleşmesi yapıyoruz.Bizimle görüşmeden ceviz fidanı ve badem fidanı almayın. Çünkü ürettiğimiz fidanlar 1. sınıf kalitede olup fiyatlarımızda çok uygundur.GELİŞİM FİDANCILIK

MEHMET ŞİRİN

0531 746 4771

Gelişim Fidancılık | 2 Temmuz 2013 Salı , 14:29 | m.sirin_86@hotmail.com | 0531 746 4771


Fidan dikim zamanını kaçırdım diye üzülmeyin. Yılın 12 ayı dikilebilen TÜPLÜ Sertifikalı CHANDLER ve Franquette Cinsi fidanlarımızın satışı devam etmektedir. Fidanlarımız 3 yaşlı olup, geçen yıl aşılanmıştır. Bu sayede soğuğa, dona karşı dayanıklı pişkin fidandır.

Tüplü ve açık köklü SERTİFİKALI Ceviz fidanlarında kampanyalı fiyatlar ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca Aralık ayında satışa çıkacak olan Aşılı, Sertifikalı, Açık köklü Ferragnes, Texas, Nonpareil, Ferraduel, Drake çeşitli badem fidanlarımız için sipariş almaktayız. Fidanlarımız 3 yaşlı olup;gövde çapı ve boy olarak 1. kalitededir.

Ceviz Fidanlarımız gerçek chandler sertifikası ve etiketine sahiptir. Destekleme almanız için gereken tüm evraklar mevcuttur ve tarafımızdan eksiksiz olarak verilmektedir. Fidanlarımız tüplü olup yılın 12 ayı dikime uygundur. Fidanlarımızın tamamı Sertifikalı, Etiketli, İsmine doğrudur.Chandler cinsi ceviz dünyaca bilinmekte olup, tüketiciler tarafından açık renkli ve yüksek kaliteli iç ceviz nedeniyle tercih edilmektedir.

Chandler çok yüksek verimli, pürüzsüz, oval şekilli ve ince kabuklu bir cevizdir.

Chandler ceviz fidanı %85 90 oranında yan dallarda meyve verme oranına sahiptir.

Açık renkli iç ceviz oranı ise % 90-100 dür.

Ortalama meyve ağırlığı 13, 4 gr, iç oranı %48-51, iç ceviz ağırlığı ortalama 6, 5 gr’dır.

Geç uyanır ve yapraklanır, bahar donlarından etkilenmez.

Eylül ayı sonunda hasat edilir.

Kabuğundan kolayca ayrılmaktadır.

Hastalıklara karşı dayanıklı bir ceviz çeşididir.

Bu çeşit yarı dik bir taç gelişimi gösterir.CHANDLER’IN MÜKEMMEL İÇ KALİTESİ VE YÜKSEK VERİMLİLİĞİ KANITLANMIŞTIR.

Her türlü Sertifikalı, tüplü meyve (şeftali, kayısı, erik, elma, armut, vişne, kiraz, nektarin, ayva, trabzon hurması, muşmula) Yabancı badem fidanı ( Ferragnes, Texas, Nonpareil, Drake. . vb) ve ceviz fidanı (Chandler, Franquette, Pedro, Şebin, Bilecik. . ) çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için arayabilirsiniz.

www. denizlifidan. com

Aksungur Fidancılık / Acıpayam Asfaltı Fevzi Çakmak Bulvarı MM MİGROS Market Yanı DENİZLİ
TEL: 0543 626 04 59 (Mehmet Aksungur)

Mehmet AKSUNGUR | 20 Temmuz 2013 Cumartesi , 12:56 | ilkeraksungur@mynet.com | 0543 626 04 59

KENDİ ÜRETİMİMİZ OLAN AŞILI SERTİFİKALI CEVİZ VE MEYVE FİDANI SATIŞI YAPMAKTAYIZ. FİDANLARIMIZ KENDİ ÜRETİMİMİZ OLUP DEVLET GÜVENCESİ ALTINDADIR(SERTİFİKALI). FİDANLARIMIZ CİNSİNE DOĞRUDUR. İSTERSENİZ BAHÇE KURULUMUNU DA YAPMAKTAYIZ. FİDAN ALIMI, DİKİMİ, BAKIMI, KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZDEN BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

turgay taka | 19 Ağustos 2013 Pazartesi , 00:59 | turgay.taka@hotmail.com | 05380440928

kendi üretimim olan aşılı açıkköklü ceviz fidanlarımı satışa sunmuş bulunmaktayım. Fidanlarım fatura ve sertifikalıdır. Fiyatlarım uygundur.

GÖKSAL TAKA | 4 Ekim 2013 Cuma , 22:56 | g.taka_1987@hotmail.com | 0539 432 34 85

Önceki yorumları göster >>

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız
E-mail Adresi
Telefon Numarası
Yorumunuz
Yandaki kutucuğa 514 Yazınız
Site İçi Arama


 

ÖNE ÇIKAN HABERLER
2016 yılı ÇKS başvuruları yıl sonuna kadar uzatıldı.
Şeker pancarının 2017 yılı avans alım fiyatı 210 lira olarak belirlendi
 2016 Yılı Yaş Çay Ürünü İçin Fark  Ödemesi Desteği Yapılmasına Dair Tebliğ Yayımlandı.
Çiğ süt destekleri ödeniyor