Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım. - Tarimziraat.com Forum

>> Tarımsal Forum Ana Sayfası >> Defne yaprağı Forum >>

Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım.

Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım. forum -  kullanıcı resmi

Mersin>Toroslar Bölgesi

200 ton yaş defne yaprağı toplatma imkanım var dökme kalitesinde yerine teslim fiyat nedir...

Sinan Karakurt , 16.11.2018

Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım. forum -  kullanıcı resmi Aydın sokeye getirirsen dallı alırım

Esat Boynikara |13.01.2019

Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım. forum -  kullanıcı resmi No 05396437155

Esat Boynikara |13.01.2019

Defne yaprağı nasıl satılır. Ne zaman toplanılır. Toplama şekli sadece yaprak mı yoksa dallı mı olmalı. Satmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Yardım. forum -  kullanıcı resmi Günaydın İlgileniyorum Telefon bekliyorum 0 (552) 360 88 30

Gala .. |03.08.2019

Yorum Yazın
Paylaşımda bulunacağınız İl
Paylaşımda bulunacağınız İlçe
Paylaşımınız

İLGİLİ FORUM BAŞLIKLARI

>> Defne ağacı ile ilgili bilgisi olan?

>> Defne yaprağı

>> Yaş Defne yaprağı satın alınır

>> Defne yaprağı ne zaman ekilir

Kapat ×

Sponsorlu Bağlantılar